ارتباط با ما 09214275867

قوانین و مقررات

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ورود کاربران به وب‌سایت و خرید محصولات به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب‌سایت، کالاها و خدمات فروشگاه دیجی حساب خواهد بود. کاربر با ثبت سفارش، قبول کلیه شرایط و قوانین وب‌سایت را اعلام نموده است.

شرایط و مقررات

  • در تمامی سفارش ها، فروشگاه اینترنتی دیجی حساب به عنوان فروشنده و کاربر سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود. فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فروشگاه دیجی حساب ثبت کرده است.
  • از ثبت نهایی سفارش تا تحویل کالا به شرکت پست، تا دو روز کاری زمان خواهد برد و زمان تحویل آن از اداره پست به گیرنده بسته به شهر مورد نظر و فاصله آن تامرکز متغیر خواهد بود.
  • فروشگاه دیجی حساب در تمامی ساعات و روزهای هفته امکان ثبت سفارش را دارد ولی امکان ارسال فقط در روزهای کاری وجود دارد.روزهای تعطیل رسمی شامل این روزها نمی شوند.
  • مشتریان موظف می باشند قبل از خرید تمامی مشخصات خود اعم از آدرس دقیق،شماره تماس و ایمیل خود را ثبت کنند و در غیر این صورت فروشگاه یوپ شاپ در جهت ارسال دقیق مرسولات، کالای مشتری را تا زمان اصلاح موارد بالا ارسال نخواهد کرد.
  • مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از پرداخت اعم از اتمام موجودی یا انصراف مشتری،مبلغ طی 48 تا 72 ساعت به حساب مشتری بازگردانده می شود.

حریم خصوصی کاربران دیجی حساب

سایت فروشگاه دیجی حساب به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد و اطلاعات شخصی را در اختیار دیگران نگذارد. لذا همواره سعی می کند تا شرایط و ابزارهای لازم برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب ‌سایت را فراهم آورد. همچنین تمامی مشتریان مسئول حفاظت ازاطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود.