ارتباط با ما 09214275867

درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه

درباره دیجی حساب

ما در دیجی حساب برای این هدف تلاش میکنیم که با ارائه بخش های متنوع نیاز های یک حسابدار از علاقه مندی به رشته حسابداری تا ورود به بازار کار را بصورت متمرکز در مجموعه وبسایت های ما بگذراند و هر نیازی دارد ما در 4 پخش اصلی مجموعه برایش تامین خواهیم کرد.

داستان دیجی حساب

تقریبا آذر 99 بود که ایده دیجی حساب به ذهنمون رسید از اون مرحله اول فکرمون این بود که یک سایت تمام آموزشی باشه بصورت تخصصی داخل حوزه حسابداری یک سالی با همین ایده کارو بردیم جلو ولی به دلیل تنها بودن و نداشتن تیم کلن بیخیال این ایده شدم این شد که سایت دیجی حساب اومد پایین و یک سال زمان برد تا تونستم دوباره این ایده رو درست بررسی کنم تجربیاتم بهش اضافه کنم و ورژن جدید دیجی حساب که شامل چهار بخش مجزا میشه رو به همراه دوتا از دوستام که بهم اضافه شدن بالا بیارم و این چهار بخش به طوری طراحی شده که نیاز های یک حسابدار به طور کامل بر طرف کنه.

این چهار بخش متشکل از بخش خدمات، بخش آموزشگاه، بخش استخدام و قسمت فروشگاه وبسایت.

خدمات دیجی حساب

ما داخل تیم دیجی حساب که از چندتا حسابدار جوون تشکیل شده خدمات مختلفی رو تو حوزه حسابداری ارائه میدیم به شرکت ها و فروشگاه های مختلف.

آکادمی دیجی حساب

داخل بخش آموزشگاه قراره کلی دوره حسابداری از مدرس های کهنه کار حوزه حسابداری منتشر بشه برای یک علاقه مند به حسابداری از صفر تا صد حسابداری بتونه داخل این آموزشگاه بصورت آنلاین یادبگیره و وارد بازار کار بشه.

سامانه کاریابی دجی حساب

این بخش داخل تیم خودمون خیلی بهم اهمیت دادیم و فکر گذاشتیم روش چون بنظرمون یکی از حلقه های گمشده حوزه حسابداری هستش و شرکت ها بتونن با کمترین هزینه برای خودشون پنل داشته باشند و اصلاع خودشون رو قرار و از همه مهم تر آ گهی های استخدامی خودشون رو برای کارجو های حسابداری قرار بدند. و برای یک دانشجو یا حسابدار تازه کار که به دنبال معرفی خودش به بازار کار هستش بهش این امکان دادیم تا داخل پنل خودش بصورت رایگان رزومه خودش رو برای کارفرما ها به نمایش بزاره و کارفرما بتونه بهش درخواست شغل بده و یا بره داخل پنل های شرکت های مختلف و رزومه خودش رو برای کارفرما بفرسته و کار مورد علاقه خودش رو پیدا کنه.

فروشگاه دیجی حساب

حسابدار ها همیشه یسری ملزومات تخصصی دارند که داخل هر لوازم تحریری و اداری به راحتی پیدا نمیشه و ما در قسمت فروشگاه دیجی حساب میخوایم تمامی لوازمی که یک حسابدار برای کارش نیاز داررو براش فراهم کنیم تا با بهترین قیمت و کیفیت این محصولات رو خرید کنه و دیگه چالشی در این زمینه نداشته باشه.

تیم ما

محمدحسین نجفی

ابوالفضل علی خواه

امین تلخابی